Yamaha MT-09 tweedehands kopen
Een tweedehands Yamaha MT-09 kost gemiddeld € 9.219, met vraagprijzen tussen € 4.700 en € 15.595.
Nu te koop: Yamaha MT-09
Alle 452 bekijken
Yamaha MT-09
€ 6.950
2016 · 15.667 km
Particulier · Goirle, Nl

Yamaha MT-09
€ 8.949
2020 · 17.138 km
Ter Braake motoren

Yamaha MT-09
€ 10.450
2024 · 15.000 km
Doornekamp Motorsport

Yamaha MT-09
€ 11.999
2026 · 1.087 km
MotoPort Europe B.V.

Yamaha MT-09
€ 9.349
2021 · 4.192 km
Particulier · Eindhoven

Yamaha MT-09
€ 7.800
2014 · 22.000 km
Particulier · Groningen, Nl
Wat kost een Yamaha MT-09?
Mediane vraagprijs
€ 8.850
Te koop
452
Gemiddelde kilometerstand
17.674 km
De vraagprijzen van de Yamaha MT-09 dalen.
Vraagprijs per bouwjaar
| Bouwjaar | Gem. vraagprijs | Van – tot |
|---|---|---|
| 2026 | € 12.688 | € 5.995 – € 15.595 |
| 2025 | € 11.844 | € 9.999 – € 13.299 |
| 2024 | € 10.820 | € 7.350 – € 13.750 |
| 2023 | € 9.799 | € 7.750 – € 11.450 |
| 2022 | € 8.965 | € 6.749 – € 9.950 |
| 2021 | € 9.321 | € 6.990 – € 11.950 |
| 2020 | € 8.895 | € 7.895 – € 10.090 |
| 2019 | € 8.561 | € 7.250 – € 9.750 |
| 2018 | € 8.270 | € 6.500 – € 9.500 |
| 2017 | € 8.131 | € 6.490 – € 9.000 |
| 2016 | € 6.956 | € 5.500 – € 8.995 |
| 2015 | € 6.670 | € 5.500 – € 8.350 |
| 2014 | € 6.051 | € 4.700 – € 7.800 |
| 2013 | € 6.462 | € 5.250 – € 8.495 |
Vraagprijs per kilometerstand
| Kilometerstand | Te koop | Mediane vraagprijs |
|---|---|---|
| 0 – 10.000 km | 165 | € 11.290 |
| 10.000 – 25.000 km | 153 | € 8.799 |
| 25.000 – 50.000 km | 119 | € 7.250 |
| 50.000+ km | 15 | € 6.490 |
Specificaties Yamaha MT-09
Verkochte prijzen, prijsverloop en kosten Yamaha MT-09
Premium marktdata
Met Premium zie je gerealiseerde verkoopprijzen, het prijsverloop over tijd en de onderhoudskosten van dit model.
Bekijk PremiumVergelijkbare modellen te koop
Veelgestelde vragen
Wat kost een tweedehands Yamaha MT-09?
Een tweedehands Yamaha MT-09 kost gemiddeld € 9.219, met vraagprijzen tussen € 4.700 en € 15.595. Prijzen variëren met bouwjaar, kilometerstand en staat.
Hoeveel Yamaha MT-09 staan er te koop?
Op MotoWijzer staan nu 452 advertenties voor een tweedehands Yamaha MT-09.
Voor welk rijbewijs is de Yamaha MT-09 geschikt?
De Yamaha MT-09 valt in rijbewijscategorie A (onbeperkt).
Hoeveel vermogen heeft de Yamaha MT-09?
De Yamaha MT-09 levert ongeveer 87.5 kW (119 pk).
Welke cilinderinhoud heeft de Yamaha MT-09?
De Yamaha MT-09 heeft een cilinderinhoud van 890 cc.