Yamaha MT-125 tweedehands kopen
Een tweedehands Yamaha MT-125 kost gemiddeld € 5.343, met vraagprijzen tussen € 2.500 en € 6.699.
Nu te koop: Yamaha MT-125
Alle 56 bekijken
Yamaha MT-125
€ 3.000
2019 · 30.000 km
Particulier · Amsterdam

Yamaha MT-125
€ 5.250
2024 · 7.326 km
RB Motoren

Yamaha MT-125
€ 6.699
2026 · 0 km
Motor Centrum West B.V.

Yamaha MT-125
€ 4.500
2020 · 8.106 km
Particulier

Yamaha MT-125
€ 6.699
2026 · 0 km
Motorcity Amsterdam

Yamaha MT-125
€ 3.400
2019 · 27.777 km
Particulier · Assen
Wat kost een Yamaha MT-125?
Mediane vraagprijs
€ 6.299
Te koop
56
Gemiddelde kilometerstand
10.547 km
De vraagprijzen van de Yamaha MT-125 dalen.
Vraagprijs per bouwjaar
| Bouwjaar | Gem. vraagprijs | Van – tot |
|---|---|---|
| 2026 | € 6.684 | € 6.299 – € 6.699 |
| 2025 | € 6.266 | € 5.399 – € 6.699 |
| 2024 | € 5.625 | € 5.250 – € 5.999 |
| 2023 | € 4.250 | € 4.250 – € 4.250 |
| 2022 | € 3.490 | € 3.490 – € 3.490 |
| 2021 | € 4.082 | € 3.250 – € 4.999 |
| 2020 | € 4.498 | € 4.495 – € 4.500 |
| 2019 | € 3.388 | € 3.000 – € 4.150 |
| 2018 | € 2.950 | € 2.950 – € 2.950 |
| 2017 | € 4.100 | € 4.100 – € 4.100 |
| 2016 | € 3.881 | € 3.290 – € 4.249 |
| 2015 | € 3.250 | € 3.250 – € 3.250 |
| 2014 | € 2.500 | € 2.500 – € 2.500 |
Vraagprijs per kilometerstand
| Kilometerstand | Te koop | Mediane vraagprijs |
|---|---|---|
| 0 – 10.000 km | 36 | € 6.699 |
| 10.000 – 25.000 km | 8 | € 4.250 |
| 25.000 – 50.000 km | 11 | € 3.500 |
| 50.000+ km | 1 | € 4.100 |
Specificaties Yamaha MT-125
Verkochte prijzen, prijsverloop en kosten Yamaha MT-125
Premium marktdata
Met Premium zie je gerealiseerde verkoopprijzen, het prijsverloop over tijd en de onderhoudskosten van dit model.
Bekijk PremiumVergelijkbare modellen te koop
Veelgestelde vragen
Wat kost een tweedehands Yamaha MT-125?
Een tweedehands Yamaha MT-125 kost gemiddeld € 5.343, met vraagprijzen tussen € 2.500 en € 6.699. Prijzen variëren met bouwjaar, kilometerstand en staat.
Hoeveel Yamaha MT-125 staan er te koop?
Op MotoWijzer staan nu 56 advertenties voor een tweedehands Yamaha MT-125.
Voor welk rijbewijs is de Yamaha MT-125 geschikt?
De Yamaha MT-125 valt in rijbewijscategorie A1.
Hoeveel vermogen heeft de Yamaha MT-125?
De Yamaha MT-125 levert ongeveer 26.5 kW (36 pk).
Welke cilinderinhoud heeft de Yamaha MT-125?
De Yamaha MT-125 heeft een cilinderinhoud van 125 cc.