Yamaha MT-09 SP tweedehands kopen
Een tweedehands Yamaha MT-09 SP kost gemiddeld € 11.675, met vraagprijzen tussen € 4.850 en € 15.249.
Nu te koop: Yamaha MT-09 SP
Alle 132 bekijken
Yamaha MT-09 SP
€ 9.500
2018 · 23.030 km
Particulier · Wormer

Yamaha MT-09 SP
€ 8.750
2018 · 29.319 km
Premium Mobility

Yamaha MT-09 SP
€ 11.850
2022 · 9.000 km
Particulier
Yamaha MT-09 SP
€ 14.699
2026 · 488 km
Topmoto B.V.

Yamaha MT-09 SP
€ 13.499
2025 · 8.396 km
Gebben Motoren

Yamaha MT-09 SP
€ 9.990
2019 · 23.133 km
Wildeman Motoren
Wat kost een Yamaha MT-09 SP?
Mediane vraagprijs
€ 11.400
Te koop
132
Gemiddelde kilometerstand
13.532 km
De vraagprijzen van de Yamaha MT-09 SP zijn stabiel.
Vraagprijs per bouwjaar
| Bouwjaar | Gem. vraagprijs | Van – tot |
|---|---|---|
| 2026 | € 14.663 | € 13.699 – € 14.699 |
| 2025 | € 13.876 | € 11.999 – € 15.249 |
| 2024 | € 12.676 | € 11.400 – € 14.699 |
| 2023 | € 11.803 | € 10.800 – € 12.499 |
| 2022 | € 11.318 | € 10.790 – € 12.500 |
| 2021 | € 10.524 | € 8.990 – € 11.750 |
| 2020 | € 10.025 | € 7.900 – € 11.250 |
| 2019 | € 10.102 | € 8.500 – € 11.249 |
| 2018 | € 9.503 | € 7.495 – € 10.750 |
| 2017 | € 8.500 | € 8.500 – € 8.500 |
| 2014 | € 4.850 | € 4.850 – € 4.850 |
Vraagprijs per kilometerstand
| Kilometerstand | Te koop | Mediane vraagprijs |
|---|---|---|
| 0 – 10.000 km | 51 | € 14.699 |
| 10.000 – 25.000 km | 64 | € 10.790 |
| 25.000 – 50.000 km | 17 | € 9.595 |
| 50.000+ km | 0 | — |
Specificaties Yamaha MT-09 SP
Verkochte prijzen, prijsverloop en kosten Yamaha MT-09 SP
Premium marktdata
Met Premium zie je gerealiseerde verkoopprijzen, het prijsverloop over tijd en de onderhoudskosten van dit model.
Bekijk PremiumVergelijkbare modellen te koop
Veelgestelde vragen
Wat kost een tweedehands Yamaha MT-09 SP?
Een tweedehands Yamaha MT-09 SP kost gemiddeld € 11.675, met vraagprijzen tussen € 4.850 en € 15.249. Prijzen variëren met bouwjaar, kilometerstand en staat.
Hoeveel Yamaha MT-09 SP staan er te koop?
Op MotoWijzer staan nu 132 advertenties voor een tweedehands Yamaha MT-09 SP.
Voor welk rijbewijs is de Yamaha MT-09 SP geschikt?
De Yamaha MT-09 SP valt in rijbewijscategorie A (onbeperkt).
Hoeveel vermogen heeft de Yamaha MT-09 SP?
De Yamaha MT-09 SP levert ongeveer 87.5 kW (119 pk).
Welke cilinderinhoud heeft de Yamaha MT-09 SP?
De Yamaha MT-09 SP heeft een cilinderinhoud van 890 cc.